МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2015 07 08 18 липня 2015 відбулося засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія», присвячене акредитації магістерської програми, розробленої в рамках проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з міжнародного та європейського права для Східної Європи - InterEULawEast».

У своєму вітальній промові проректор з міжнародних зв'язків, координатор реалізації проекту в Національному університеті «Одеська юридична академія» Туляков В’ячеслав Олексійович підкреслив новаторський характер програми, її відповідність європейським стандартам. Крім того, він підкреслив, що реалізація програми з європейськими стандартами дозволить надалі заснувати програми подвійних дипломів спільно з вузами країн Європейського Союзу.

Завідувач кафедрою міжнародного права та міжнародних відносин доцент Пашковський Микола Іванович у своїй доповіді провів детальну презентацію навчального плану майбутньої магістерської програми. Він також зазначив, її інноваційність як за формою так і за змістом.

Перед членами Вченої ради виступив капітан студентської команди, що стала переможцем Всеукраїнського Євробрейн-рингу (організованого Представництвом Європейського Союзу в Україні) Стеблак Ростислав. У своєму емоційному виступі він підкреслив значення нової магістерської програми для нового покоління українських юристів.

У завершення Президент університету академік Ківалов Сергій Васильович відзначив актуальність і своєчасність магістерської програми, а також побажав успіхів у її розвитку.

Члени Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» одноголосно підтримали реалізацію нової магістерської програми в навчальному процесі з 2016/2017 навчального року.

2015 07 08 2  2015 07 08 3  tempus logo new  2015 07 08 4  2015 07 08 5