МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2015 12 21 1Зважаючи на високу потребу фахівців в галузі міжнародної торгівлі в Україні, а також на рішення Вченої ради Університету почати з наступного навчального року набір на магістерську програму «European and International Law Master Programme» протягом першого семестру 2015/2016 навчального року OdessaTempusCentre використовувався як майданчик для пілотного викладання навчального курсу «Міжнародне торгове право».

Навчальний курс розроблено к.ю.н., доцентом кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Наталією Якубовською (НУ «ОЮА», Columbia Law School, RGSL) з урахуванням сучасних світових методичних стандартів викладання та широкого використання технічних засобів викладання.

В рамках навчального курсу студенти вивчали договірні і звичайні норми, що регулюють міжнародну і регіональну торгівлю товарами та послугами, а також прецедентне право СОТ. Студенти займалися поглибленим аналізом правил СОТ, розглянули сильні і слабкі сторони існуючих торгівельних режимів, труднощі, що пов'язані з їх реформуванням, а також взяли участь в моделюванні процедури врегулювання спору в рамках СОТ (mootcourt).

2015 12 21 2  tempus logo new