МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

tempus logo new

21-22 березня 2016 року на базі факультету економіки і бізнесу Загребського Університету (Хорватія) пройшла IIІ Міжнародна конференція «Правова реформа і розширення ЄС - передача досвіду» та координаційна зустріч вузів-партнерів Проекту Темпус «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права у Східній Європі - InterEULawEast».

Національний університет «Одеська юридична академія» представляли проректор з наукової роботи професор Афанасьєва Мар'яна Володимирівна, завідувач кафедри міжнародного права та міжнародних відносин доцент Пашковський Микола Іванович, начальник відділу міжнародних зв'язків доцент Барський Вадим Рудольфович.

Основний акцент міжнародної конференції був зроблений на формування Єдиного Європейського Цифрового Ринку. Одним з найбільш яскравих стала доповідь доцента Пашковський М.І. на тему «Єдиний цифровий ринок: нові можливості для злочинів і правосуддя».

В рамках координаційної зустрічі представники університетів- ​​партнерів обговорили результати та недоліки реалізації Проекту у 2015 році, а також визначили завдання щодо реалізації Проекту у 2016 році. Внесок Національного університету «Одеська юридична академія» в реалізацію Проекту та створення інноваційної магістерської програми отримав високу оцінку всіх учасників координаційної зустрічі.

Також під час відвідування Загребського університету відбулася зустріч професора Афанасьевой М.В. з хорватськими колегами, в рамках якої відбувся обмін досвідом в області організації навчального процесу аспірантів.