МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2016 04 28 1

З 17.02.2016 по 19.04.2016 в рамках реалізації проекту ТЕМПУС IV «Розробка магістерської програми з європейського та міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» студентки Леонова Крістіна (4 курс факультету цивільної та господарської юстиції) і Скороход Владислава (4 курс судово-адміністративного факультету) проходили пілотне навчання на факультеті економіки і бізнесу Загребського університету (Хорватія).

В рамках проекту студентки вивчали курс комерційного права разом зі студентами факультету економіки та бізнесу Загребського університету, а також зі студентами транс'європейської програми обміну Erasmus +. Основний акцент в програмі навчання був зроблений на отримання навичок зі складання договорів, підготовки презентацій, пошуку джерел права в базах даних ЄС.

Під час навчання студентки також стали учасницями Міжнародної конференції «Стратегія цифрового ринку: правові, економічні та освітні перспективи», брали участь в ознайомчих візитах до Парламенту Республіки Хорватії та до Вищого комерційного суду Республіки Хорватії.

Проект ТЕМПУС IV «Розробка магістерської програми по європейському та міжнародному праву в Східній Європі – «InterEULawEast» фінансується Європейським Союзом. В рамках проекту Національний університет «Одеська юридична академія» у складі консорціуму провідних університетів Центральної та Східної Європи веде розробку інноваційної магістерської програми на англійській мові.