МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2017 03 25 1

В рамках Дня відкритих дверей Національного університету «Одеська юридична академія» 2017 року відбулася презентація інноваційної магістерської програми англійською мовою «Міжнародне право і право Європейського Союзу».

Магістерська програма створена в рамках реалізації проекту ТЕМПУС IV «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом у Східній Європі - InterEULawEast». В 2016/2017 навчальному році відбувся перший набор студентів. Особливістю магістерської програми є те, що вона сформована з врахуванням досвіду викладання права Європейського Союзу провідних європейських університетів.

Під час презентації завідувач кафедрою міжнародного права Пашковський М.І. та начальник відділу міжнародних зв'язків Барський В.Р. розповіли потенційним студентам про переваги та особливості магістерської програми.

2017 03 25 2    2017 03 25 3