МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2017 04 03 1

28 березня 2017 відбулося вручення сертифікатів слухачам авторського курсу лекцій «Право притулку в Європейському Союзі» професора Брюса Леймсідора (Університет Ка'Фаскорі, Італія).

Лекції професора Б. Леймсідора проходили з 21 березня по 28 березня 2017 року і були організовані в рамках освітнього проекту університету «Школа права Європейського Союзу». Слухачами курсу стало більше 25 студентів і аспірантів університету.

У своїх лекціях професор Б. Леймсідор зосередив увагу на особливості правового регулювання надання притулку в країнах-членах ЄС, а також на аналізі останніх резонансних рішень органів ЄС, спрямованих на регулювання міграційних процесів.

Професор Б. Леймсідор також прочитав оглядову лекцію для студентів інноваційної магістерської програми з міжнародного та європейського права, створеної в рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом в Східній Європі - InterEULawEast».

Особливу увагу професор Б. Леймсідор приділив відвідуванню Юридичної клініки університету, де він мав можливість ознайомитися з організацією безоплатної правової допомоги вимушеним переселенцям з числа громадян України та біженцям з числа іноземних громадян.

Під час перебування в Одесі професор Б. Леймсідор взяв участь в якості члена журі в IX Конкурсі "Іноземні мови і юридична кар'єра". При оцінці конкурсантів він підкреслив, що вражений тим, що студенти Національного університету «Одеська юридична академія» володіють на високому рівні не тільки англійською мовою, але іншими іноземними мовами.

По завершенню візиту в університет професор Б. Леймсідор висловив бажання прочитати курс лекцій ще раз в нашому університеті в 2018 році.

Професор Б. Леймсідор визнаний міжнародний експерт з більш ніж 40 річним стажем роботи в сфері міграційного менеджменту в міжнародних урядових і неурядових організаціях, міграційних органах м. Венеція.

Курс лекцій професора Б. Леймсідора був організований вже другий рік поспіль за сприяння ОДЕСА ТЕМПУС ЦЕНТРУ.