АКТУАЛЬНО

 

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. Про це, 26 березня 2020 року, повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці (https://www.facebook.com/UAMON) МОН.

Детальніше...

В черговий раз доводимо до вашого відома, що кожен з вас у разі потреби має право проживати в гуртожитках нашого університету і забезпечений такою можливістю. Однак, знаходяться деякі діячі, які бажаючи привернути до себе увагу, поширюючи недостовірну інформацію.

Детальніше...

Шановні колеги!

Національний фонд досліджень України формує реєстр експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи проєктних пропозицій, що будуть подаватися до Фонду на конкурс проєктів з виконання наукових та науково-технічних досліджень і розробок для отримання грантової підтримки.

Детальніше...

2020 03 20 1

Шановні колеги!
Національний університет «Одеська юридична академія»
Південний регіональний центр
Національної академії правових наук України

ЗАПРОШУЮТЬ
Вас узяти участь у роботі
Міжнародної науково-практичної конференції
«Правове життя сучасної України»

Детальніше...

Вже зовсім скоро в нашій країні стартує вступна кампанія в закладах вищої освіти.

Здавалося б, з впровадженням електронної подачі документів сама процедура вступу була значно спрощена і замість багатогодинного (а іноді і багатоденного) стояння в чергах перед дверима приймальних комісій, зараз досить витратити якихось півгодини, щоб подати документи для вступу. Однак на ділі виявилося все не так просто.

Детальніше...

6-10 квітня 2020 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» буде проходити VI Щорічний науково-творчий марафон «Тиждень цивільного процесу».

На вас чекає:

– круглий стіл на тему: «Альтернативні засоби вирішення цивільних спорів»;

– студентський конкурс наукових робіт з проблематики цивільного процесу та суміжних галузей права;

– фестиваль студентської творчості «Творчий погляд на цивільний процес як студентський перфоманс»;

Детальніше...

У зв'язку з розпорядженням Кабінету Міністрів України про заходи, які необхідно прийняти через загрозу епідемії короновірусної інфекції, в Національному університеті «Одеська юридична академія» та Міжнародному гуманітарному університеті був введений карантин. Завдяки сучасним методикам навчання і заздалегідь відпрацьованому плану студенти будуть проходити дистанційне навчання до 3 квітня. Разом з тим, в ситуації, що склалася гостро постало питання про проживання студентів в гуртожитках. При чому, що більше 90% молодих людей приїхали вчитися до Одеси з інших регіонів нашої країни.

Детальніше...

Почався новий навчальний семестр і ми раді вітати вас у стінах рідної alma mater!

Новий розклад уже на сайті, тож переходь за посиланням Розклад, обирай свій факультет курс та групу, та готуйся до нових занять.

Бажаємо усім успіхів та гарного тижня!