АКТУАЛЬНО

 

Почався новий навчальний семестр і ми раді вітати вас у стінах рідної alma mater!

Новий розклад уже на сайті, тож переходь за посиланням Розклад, обирай свій факультет курс та групу, та готуйся до нових занять.

Бажаємо усім успіхів та гарного тижня!

У 2020 році саме факультет психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» стане центром проведення II етапу відразу трьох Всеукраїнських студентських олімпіад: з політології та соціології

Детальніше...

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 4 жовтня 2019 року № 1271, Національний університет «Одеська юридична академія» призначено базовим закладом вищої освіти для проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» у 2019/2020 навчальному році.

Детальніше...

Хочешь перевірити себе або своїх друзів на поліграфі? Або може постріляти в тирі? Можливо, ти любиш книги і хочеш побачити видання XVII - XX ст., Перші видання державних документів, перші видання класиків української та світової літератури, книги, видані невеликими тиражами, а також оригінальних форм і розмірів?

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» вже сьогодні змінює ставлення соціуму до кіберспорту, піднімаючи його якість на новий рівень.

Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій запрошує вас до участі в Першому чемпіонаті з кіберспорту з дисципліни «DOTA-2»

Детальніше...

2020 02 10a 1

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з міжнародною юридичною фірмою «DLA Piper» оголошують про початок конкурсу есе для студентів українських юридичних ВНЗ.

Детальніше...

Шановні вступники, як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня.

Для того, щоб зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, потрібно виконати низку послідовних дій:

  1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраних вами закладів вищої освіти
Детальніше...

Програма обміну Mevlana - це програма, яка має на меті сприяти обміну студентами між турецькими вищими навчальними закладами та вищими навчальними закладами інших країн. Запровадження цієї програми стало можливим після публікації регламенту (№ 28034) 23 серпня 2011 року.

Детальніше...