АКТУАЛЬНО

Шановні вступники, як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня.

Для того, щоб зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, потрібно виконати низку послідовних дій:

1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраних вами закладів вищої освіти

ОСОБИ, ЯКІ СКЛАДАЮТЬ ДПА У ФОРМІ ЗНО:

1. Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання та державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання
  2. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:
  • • копію паспорта
  • • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку
  • • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти, де ви навчаєтеся
  1. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому ви навчаєтеся.

ОСОБИ, ЯКІ НЕ СКЛАДАЮТЬ ДПА У ФОРМІ ЗНО:

1. Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання.
  2. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:
  • • копію паспорта
  • • копію документа про повну загальну середню освіту (для осіб, які здобули повну загальну середню освіту) або довідку з місця навчання (для учнів (слухачів) закладів професійної (професійної-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в 2020 році та не проходять ДПА у формі ЗНО). Таку ж довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену, мають подати і випускники, які здобудуть в 2020 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти.
  • • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.
  1. Сформуйте комплект реєстраційних документів та надішліть його на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Бажаємо успіхів у складанні ЗНО!