АКТУАЛЬНО

Стипендіальна програма, створена урядом Туреччини, надає стипендії студентам та дослідникам з усього світу та дає можливість пройти коротко- або довгострокові програми, які включають бакалаврат,

магістратуру, дослідницьку програму та програму з вивчення мови в найкращих університетах Туреччини з розширенням та покращенням соціальних, культурних, політичних та економічних зв’язків між країнами.

Стипендії від турецького уряду унікальні не тільки тим, що є всеосяжною фінансовою підтримкою (щомісячна стипендія, плата за навчання, проживання, медичне страхування, квиток на рейс тощо), але також забезпечує навчання в університеті для студентів денної форми навчання на всіх рівнях вищої освіти.

Термін подачі заяв: 10 січня - 20 лютого 2020 року.

Академіки та дослідники можуть подати заявку та / або бути висунутими на наступні програми;

- стипендії післядипломної освіти (на рівнях магістра та докторантури), які забезпечують повне охоплення стипендій,

- наукові стипендії (3-12 місяців на рівні кандидатських дисертацій або докторантури), що передбачає щомісячну стипендію (кандидати повинні отримати схвалення кафедри для їх досліджень),

- Програма турецької мови для державних службовців та академіків (КАТІП), яка призначена для іноземних державних чиновників, дипломатів, академіків та дослідників, щоб вивчати турецьку мову та бути проінформованим про турецьку культуру, установи та наукові установи тривалістю 1 рік. Процедура подання заявки на програму KATIP проводиться на замовлення офіційного кандидата та не є відкритою для публіки. Кандидатури пропонуються відповідними установами та надсилаються через офіційні канали (Міністерство закордонних справ Туреччини).

Терміни та дати подання заявки можуть відрізнятися для різних програм, таких як програми досліджень та програми KATIP, детальний календар заявок доступний на веб-сайті.

Для отримання додаткової інформації про стипендії від уряду Туреччини, ви можете відвідати веб-сайт www.turkiyescholarships.gov.tr, за більш детальною інформацією звертайтесь у відділ міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія»