АКТУАЛЬНО

Хочешь перевірити себе або своїх друзів на поліграфі? Або може постріляти в тирі? Можливо, ти любиш книги і хочеш побачити видання XVII - XX ст., Перші видання державних документів, перші видання класиків української та світової літератури, книги, видані невеликими тиражами, а також оригінальних форм і розмірів?

Тоді ти обов'язково повинен відвідати Національний університет «Одеська юридична академія»!

НУ «ОЮА» є одним з найпрестижніших і найкращих університетів завдяки високій якості навчання, професіоналізму професорсько-викладацького складу, а також новітньої матеріально-технічної бази.

Щорічно ми приймаємо велику кількість нових студентів, і що б наші абітурієнти ще до початку навчального року могли ознайомитися з нашим університетом, НУ «ОЮА» проводить День відкритих дверей.

У цей день ви зможете:

- відвідати Національний університет «Одеська юридична академія»;

- дізнатись про напрями і спеціальності нашого університету;

- особисто познайомитися з деканами кожного факультету та отримати відповіді на питання, що цікавлять;

- поспілкуватись зі студентами НУ «ОЮА» та зайвий раз переконатися що наш ЗВО кращий вибір для подальшого навчання.

Крім цього, кожен школяр і їх батьки, мають можливість прогулятися стінами Національного університету «Одеська юридична академія», відвідати Музей рідкісної книги, Стрілецький тир, перевірити себе за допомогою поліграфа і багато іншого!

Коли? 29 лютого, 11:00

Де? Одеса, вул. Академічна, 2, головний студентський корпус університету

Не прогав шанс побувати в одному з найкращих вузів, і побачити все зсередини!