АКТУАЛЬНО

Національний університет «Одеська юридична академія» вже сьогодні змінює ставлення соціуму до кіберспорту, піднімаючи його якість на новий рівень.

Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій запрошує вас до участі в Першому чемпіонаті з кіберспорту з дисципліни «DOTA-2»

серед учнів старших класів Одеських шкіл, де кожен охочий зможе поборотися за кубок Президента університету Сергія Ківалова і занести ім'я своєї команди в історію кіберспорту України.

Чемпіонат буде проходити 14 і 15 березня 2020 року на базі факультету кібербезпеки та інформаційних технологій за адресою м. Одеса, вул. Рішельєвська, 28.

Для того, щоб взяти участь, учасникам слід заповнити реєстраційну форму за посиланням (http://bit.ly/2GzhFKM), попередньо ознайомившись з регламентом чемпіонату і зібравши основний склад команди з 5-ти осіб.

Додаткові запитання можна поставити на сторінках в соціальних мережах факультету, а також за телефонами: +38 (048) 772-20-53, +38 (098) 493-90-88.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року Національний університет «Одеська юридична академія» проводив Чемпіонат з гри «DOTA-2» серед студентів одеських вузів.