2020 02 10a 1

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з міжнародною юридичною фірмою «DLA Piper» оголошують про початок конкурсу есе для студентів українських юридичних ВНЗ.

Переможці зможуть взяти участь у навчальному курсі «Професійна відповідальність і юридична етика на міжнародному ринку юридичних послуг».

2020 02 10a 2

Триденний інтенсивний курс включатиме в себе низку лекцій, дискусій, інтерактивних занять і рольових ігор. Заняття проведуть практикуючі юристи, в тому числі фахівці київського офісу DLA Piper. У межах курсу будуть розглянуті питання етики юриста та професійної відповідальності, актуальні для юридичної практики як в Україні, так і в світі, зокрема: регулювання юридичної професії, контакти з клієнтами та укладання договорів з ними, конфлікти інтересів, конфіденційність і розкриття інформації, боротьба з корупцією, особливості статусу корпоративних юристів, корпоративна соціальна відповідальність і діяльність pro bono.

У 2020 році курс відбудеться з 18 по 20 березня 2020 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 36/1). Більша частина занять буде проводитися англійською мовою.

Вимоги до конкурсантів

• Станом на осінь 2019 року бути студентом другого, третього, четвертого або п'ятого року навчання, навчатися в бакалавраті (починаючи з другого року навчання), магістратурі або аспірантурі українського ВНЗ за спеціальністю «Право» / «Міжнародне право», що має державну акредитацію. Викладачі ВНЗ не допускаються до участі.
  • Володіти англійською мовою на рівні, достатньому для активної участі в програмі (рівень володіння англійською буде оцінений на основі поданого есе).
  • Продемонструвати зацікавленість темою навчального курсу при підготовці есе (детальніше дивіться критерії оцінювання).

Крайній термін 21 лютого 2020 року (до 00:00 за київським часом).

Есе повинно бути присвячено наступній темі в межах великої теми навчального курсу (тобто мова йде про професійну етику юриста, який надає юридичну допомогу / послуги, а не, наприклад, про суддівську етику або етику з філософської точки зору):

«Відповідальність професійних юристів стосовно суспільства. Чому у юристів виникає подібна відповідальність?» / “What are the responsibilities of legal professionals vis-à-vis society? Why do legal professionals have these responsibilities?”

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія».