АКТУАЛЬНО

У зв'язку з розпорядженням Кабінету Міністрів України про заходи, які необхідно прийняти через загрозу епідемії короновірусної інфекції, в Національному університеті «Одеська юридична академія» та Міжнародному гуманітарному університеті був введений карантин. Завдяки сучасним методикам навчання і заздалегідь відпрацьованому плану студенти будуть проходити дистанційне навчання до 3 квітня. Разом з тим, в ситуації, що склалася гостро постало питання про проживання студентів в гуртожитках. При чому, що більше 90% молодих людей приїхали вчитися до Одеси з інших регіонів нашої країни.

Дане питання розглядалося на позачерговому засіданні ректорату НУ «ОЮА». Було прийнято рішення, що всі іногородні студенти, які не мають можливості виїхати в свої рідні міста на період карантину, можуть залишитися проживати в гуртожитках. У 9-ти гуртожитках університету з цих пір робляться підвищені заходи дезінфекції, а також додатково буде закуплено медичні маски, термометри і в цілому посилений режим безпеки. Більш того, згідно зі зверненням Міністерства освіти і науки України, в кожному гуртожитку будуть виділені місця для ізоляції здобувачів вищої освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань. Також нами будуть проводитися профілактичні заходи щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій. Продовжиться робота з інформування студентів, викладачів і співробітників про те, як убезпечити себе і як діяти в разі захворювання.

На час загальнонаціонального карантину, були скасовані всі виїзди за кордон наших студентів і викладачів з метою проходження стажувань та участі в програмах міжнародної академічної мобільності.

Важливо відзначити, що карантин введений у всіх структурних підрозділах Національного університету «Одеська юридична академія» - в коледжі, Морському училищі, Вищому об'єднаному училищі сфери послуг, а також в підрозділах, які перебувають в Києві, Миколаєві, Івано-Франківську, Черкасах, Чернівцях та Кривому Розі.