2020 03 20 1

Шановні колеги!
Національний університет «Одеська юридична академія»
Південний регіональний центр
Національної академії правових наук України

ЗАПРОШУЮТЬ
Вас узяти участь у роботі
Міжнародної науково-практичної конференції
«Правове життя сучасної України»

Конференція відбудеться 15 травня 2020 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» в рамках відзначення Дня науки в Україні.

Початок заходу о 10:00 (реєстрація учасників з 9:00 до 10:00).

Метою даної конференції є обговорення широкого кола актуальних правових проблем сучасності, в тому числі перспектива розвитку вітчизняної науки в умовах європейської інтеграції.

Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, докторанти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування як України, так і інших країн.

Дедлайн подання матеріалів для участі у Конференції - 24 квітня 2020 року (включно).

Звертаємо увагу на те, що співробітники Університету подають свої тези доповідей через кафедри.

Більш детальна інформація про захід міститься у додатку

Facebook: https://www.facebook.com/ndch1009

e-mail: ndch@onua.edu.ua