НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Національний університет «Одеська юридична академія» в рамках міжнародного співробітництва відвідали депутат Європарламенту, професор Державного варшавського університету Кароль Карський зі своєю дружиною - віце-президентом Законодавчої Ради прем'єр-міністра Республіки Польща,

Детальніше...

Вітаємо з днем народження завідувача кафедри прикладної лінгвістики, доктора філологічних наук, доцента Мамич Мирославу Володимирівну.

Бажаємо матеріального достатку, великої поваги та особистого щастя, великих досягнень і незламних успіхів в професійній діяльності та житті.

Детальніше...

З 20 по 22 лютого 2020 р. у Львівському національному університеті ім. Івана Франка в межах проекту Еразмус+ «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини»

Детальніше...

Нещодавно, ми з вами почали розглядати причини надходження до Національного університету «Одеська юридична академія», сьогодні друга причина: «Традиції, сер!».

Національний університет «Одеська юридична академія» пишається багаторічними традиціями і багатою історією,

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» стартував набір на новий, вже сьомий за рахунком, з моменту відкриття, курс по отриманню знань в сфері примусового виконання судових рішень та рішень інших органів.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася розширена колегія Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції за участю представників нотаріату Одеси і області.

Детальніше...

Бесіда з Заслуженим юристом України, кандидатом юридичних наук, доцентом, відповідальним секретарем Приймальної комісії, керівником Апарату Президента Національного університету «Одеська юридична академія», головою Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА» Валентином Федоровим.

Детальніше...

Напередодні початку навчальних занять у другому семестрі 2019-2020 навчального року кафедрою соціології та психології і кафедрою філософії Національного університету «Одеська юридична академія» було проведено міжкафедральний науково-методичний семінар для науково-педагогічних працівників.

Детальніше...

Правознавство - це одна з найважливіших суспільних наук. Щодня ми стикаємося з її застосуванням не тільки в професійному житті, а й у повсякденному. Вивчення права починається з малих років, зі шкільної лави і триває все життя.

Детальніше...