УНІВЕРСИТЕТУ

Чергове засідання Робочої групи з питань  розробки нового Кримінального кодексу України (далі КК) відбулось з 15 по 18 (включно) січня

у м. Києві.

На цьому засіданні були розглянути питання закріплення в новому  КК законодавчих положень, які визначають: суб’єктивну сторону складу злочину; участь кількох суб’єктів у злочині  (співучасть у злочині);  закінчений та незакінчений злочин; обставини, що виключають протиправність діяння.  Приступили до розгляду окремого розділу, якій буде у Загальній частині нового КК  – Кваліфікація злочинів.

Наступна зустріч у форматі «Скайп-конференції» відбудеться у п’ятницю 24 січня. На цій зустрічі будуть розглянути наступні питання: закінчення розділу «Кваліфікація злочинів» та початок розгляду питань, пов’язаних з покаранням та його видами.

Наступне очне засідання Робочої групи заплановано на 7-9 лютого у м. Києві.

Членом цієї Робочої групи є зав. кафедри кримінального права д.ю.н., професор Є.Л. Стрельцов