НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

«Наша сила - в нашій єдності!» - цей вислів якнайкраще передає суть сьогоднішнього державного свята. Починаючи з 22 січня 1999 року в нашій країні на офіційному рівні відзначається День Соборності України.

Ця пам'ятна дата увічнила собою найважливішу віху в історії нашої держави - проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Доленосний документ був проголошений на Софійській площі в Києві 22 січня 1919 року, а роком раніше в цю ж саму дату відбулася ще одна значуща подія в історії українського народу - підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки. У день, історичне значення якого дійсно складно переоцінити, через понад сто років, українці знову демонструють своє прагнення до єдності, коли зовсім незнайомі один одному люди в різних областях України беруться за руки, утворюючи живі ланцюги.

Міцну згуртованість також демонструють багатотисячні колективи провідних вузів країни - Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету, де навчаються представники всіх без винятку регіонів. Молоді люди зі Східної, Західної, Центральної України допомагають і підтримують один одного на шляху до професійного становлення.

Дорогі друзі, лише взявши ініціативу в свої руки, ми зможемо побудувати в Україні єдину соборну і сильну державу, якою по праву пишатимуться наші діти і внуки! Адже саме зараз настав час об'єднатися заради миру і заради нашого майбутнього!