УНІВЕРСИТЕТУ

Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Сергій Васильович Ківалов відвідав з робочими візитами

Івано-Франківський юридичний інститут, Івано-Франківський юридичний коледж НУ «ОЮА» та Чернівецький юридичний інститут.

«Одна з особливостей навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія»- можливість участі в унікальній програмі академічної мобільності, яка реалізовується в нашому вузі протягом багатьох років. Структурні підрозділи Національного університету «Одеська юридична академія» розташовані по всій Україні - в Києві, Миколаєві, Івано-Франківську, Чернівцях, Черкасах і Кривому Розі. Це дозволяє студентам, вступивши до університету, наприклад, в Одесі, вчитися в Києві або будь-якому іншому місті», - зазначив Сергій Ківалов.

Сергій Васильович провів нараду зі співробітниками Івано-Франківського юридичного інституту та коледжу Національного університету «Одеська юридична академія», на якому, разом з директором Івано-Франківського юридичного інституту - кандидатом юридичних наук Романом Михайловичем Савчуком, а також директорами Київського інституту інтелектуальної власності і права і Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА» - доктором юридичних наук Василем Івановичем Фелік і кандидатом юридичних наук Андрієм Романовичем Воробчак, підвели підсумки роботи за 2019 рік і намітили перспективи розвитку структурних підрозділів НУ «ОЮА» в новому календарному році.

Нагадаємо, що в Національному університеті «Одеська юридична академія» здобувають освіту студенти з усіх куточків України. 95% - представники інших областей. Одеська Юракадемія тісно співпрацює з державними органами та органами місцевого самоврядування, профільними міністерствами, а також з провідними юридичними фірмами країни. Багато студентів працевлаштовуються за обраною спеціальністю ще з четвертого, п'ятого курсу навчання, або відразу після закінчення університету.