УНІВЕРСИТЕТУ

Напередодні улюбленого всіма студентами Дня пам'яті Святої мучениці Татіани ми відзначаємо ще одне свято - Міжнародний день освіти. Це дуже молоде міжнародне свято, в нинішньому

році його відзначають лише вдруге. Прийнявши резолюцію про його встановлення, Генеральна Асамблея ООН визнала величезну роль освіти в досягненні миру та сталого розвитку на всій планеті. Проект резолюції був підтриманий 58 державами, що красномовно підтверджує високе визнання цінності освіти в різних країнах і на різних континентах. Адже забезпечення якості та доступності освіти є універсальним способом підвищення економічного потенціалу країн і несе в собі вирішення багатьох глобальних проблем людства. Розвиток будь-якої держави неможливо собі уявити без розвитку системи освіти, оскільки освіта - це та галузь, від якої безпосередньо залежать всі інші сфери державного життя - охорона здоров'я, наука, економіка, промисловість, інженерія, IT-технології та багато інших. Це наочно продемонстровано не лише в довгостроковій, але навіть і в короткостроковій перспективі.

Національний університет «Одеська юридична академія» був створений більше 20 років тому, а перший випуск дипломованих фахівців був проведений вже декількома роками пізніше. Але навіть за такий невеликий за історичними мірками період вже вдалося досягти величезних результатів - випускники Одеської національної юридичної академії займають посади на всіх рівнях державної служби, беручи безпосередню участь в процесах державного будівництва.

Великий внесок у розвиток нашого міста і країни вносить Міжнародний гуманітарний університет, який здійснює підготовку найбільш затребуваних на сьогоднішній день фахівців: лікарів, правоохоронців, економістів, управлінців, філологів, педагогів, перекладачів, IT-фахівців, дизайнерів, медійників та артистів. Продовжуючи працювати в напрямку підвищення якості і доступності освіти, ми завершуємо будівництво першої в Україні Міжнародної академічної школи «Одеса», яка стане місцем навчання і всебічного розвитку для більш тисячі дітей з усіх районів нашого міста.

Переконаний, що такі значні успіхи в освітній діяльності зможуть надихнути багатьох продовжувати розвивати цю найважливішу для нашої держави і суспільства сферу, створюючи гідне майбутнє для підростаючого покоління