НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

29 січня у Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов Обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів загальноосвітніх навчальних

закладів Одеської області «Cool games». Захід відбувся завдяки підтримці президента НУ «ОЮА», почесного громадянина міста Одеса та Одеської області Сергія Васильовича Ківалова.

«Мета «Cool Games» - зацікавити дітей до фізичної активності, впровадити нові підходи до проведення уроків фізкультури. Я вважаю що фізичне здоров’я кожної дитини є надзвичайно важливим, навіть одним з найважливіших, аспектів їх життя. Ми, у Національному університеті «Одеська юридична академія», ще з заснування університету, переймаємося щоб наші студенти, мали всі умови для розвитку не лише у юридичній сфері та в навчанні, а й у різних інших. Для цього ми створили новітні стадіони, та найкращі умови для наших студентів. НУ «ОЮА» далеко відома своєю матеріально-технічною базою за межами Одеси та України, саме тому ми найкращий вуз!» -сказав президент НУ «ОЮА» Сергій Васильович Ківалов.

Особливістю «Cool Games» є те, що вони не потребують спеціальної підготовки учасників. А одна з головних цілей – започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для молоді.

За результатами проведених змагань Міністерство освіти і науки розробить методичні рекомендації щодо проведення уроків фізичного виховання в школах, які включатимуть елементи командних ігор.

За результатами змагань всеукраїнського фіналу Заходу визначаються команди-переможці в кожному віковому дивізіоні та абсолютний чемпіон. Команди змагаються в естафетах відповідно до програми активностей Заходу та демонструють презентації своїх регіонів. Для відбіркових етапів змагань демонстрація презентацій необов’язкова, а під час визначення естафет для змагань враховуються можливості їх проведення.

Кожна командна зустріч як відбіркових етапів, так і всеукраїнського фіналу Заходу складається з трьох естафет. Естафети програми активностей Заходу розподіляються Головною суддівською колегією по колам змагань та надаються представникам команд перед початком змагань.

Перемога в кожній командній зустрічі зараховується команді, яка перемогла в двох естафетах цієї командної зустрічі. Якщо після завершення двох естафет рахунок перемог між командами рівний, тоді розігрується третя естафета.

Вище місце отримує команда, яка набрала більшу кількість командних перемог.

Ми вітаємо усіх учасників Обласного фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів Одеської області «Cool games» з зайнятими місцями, та бажаємо подальших перемог та успіхів!