НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

З 17 вересня 2019 по 30 січня 2020 року в рамках пограми «MEVLANA» аспірантка кафедри міжнародного та європейського права Національного університету «Одеська юридична академія» Вікторія Музика отримала можливість протягом одного семестру навчатись в Університеті Анадолу (Ескішехір, Туреччина). Ця програма дозволила познайомитись з особливостями навчального процесу в Туреччині, а також з соціальним та культурним життям країни.

Навчання проходило англійською мовою відповідно до опису курсу в приміщенні юридичного факультету та факультету управління бізнесом. Всі матеріали курсу були надані під час ознайомчого заняття. Крім того, програма академічної мобільності передбачала виплату щомісячної стипендії, яка покривала проживання та щоденні витрати.

Важливу роль в процесі мобільності відіграв Erasmus Student Network (ESN) Anadolu. ESN Anadolu виступив в якості організатора соціальних та культурних проектів, а саме двох подорожей Туреччиною та таких соціальних проектів як «Blind Dinner» для підтримки незрячих людей, акції з очищення навколишнього середовища та турботи за бездомними тваринами.

Таким чином, досвід академічного обміну сприяє професійному та персональному розвитку, а також підвищенню рівня володіння англійською мовою та взаємодії з представниками іншої культури та світогляду.