УНІВЕРСИТЕТУ

На вулиці все тепліше і тепліше, і з наближенням літа, наближається і найважливіший вибір кожного абітурієнта, це майбутній вуз! Ми вам в цьому допоможемо і розглянемо сьогодні четверту причину вступати до Національного університету «Одеська юридична академія».

Світові новації - в освітньому процесі!

В університеті в навчальний процес активно впроваджуються новітні інноваційні технології та технічні досягнення. Кожен навчальний корпус має на озброєнні сучасне обладнання. Аудиторії вузу мають кінопроектори і мультимедійні дошки, що дає можливість демонструвати учням презентації або навчальні фільми.

Університет має власний веб-ресурс з усією необхідною інформацією по університету, а також широко представлений ​​в соціальних мережах.

Університет має власні розробки в сфері IT. Так, лабораторія інформаційних технологій НУ «ОЮА» розробила перший в Україні мобільний додаток, що дозволяє оперативно ознайомитися з розкладом лекцій і орієнтуватися в навчальному кампусі. Крім того, вчені університету розробили унікальний чат-бот - помічник викладача і студента, який дає можливість ознайомитися з усіма навчальними матеріалами, і переглянути лекції з тієї чи іншої навчальної дисципліни. На базі університету діє п'ять коворкінгових просторів для навчання студентів.

Ось чому НУ «ОЮА» заслужено опинилася в числі перших серед юридичних вузів в престижному міжнародному вебометричному рейтингу Webometrics.