УНІВЕРСИТЕТУ

Ми вже розглянули 4 причини вступу до Національного університету «Одеська юридична академія», і сьогодні презентуємо п'яту причину - працевлаштування гарантовано!

Університет тісно співпрацює з державними органами та органами місцевого самоврядування, а також з провідними юридичними фірмами міста Одеси.

Як результат - всі випускники успішно працевлаштовуються за обраною спеціальністю вже в перший рік після закінчення університету. Цьому сприяє студентська практика. При НУ «ОЮА» функціонує Юридична клініка, де під керівництвом досвідчених юристів вже з першого курсу навчання студенти вчяться застосовувати на практиці отримані знання, надавати юридичні консультації, отримуючи, таким чином, свій перший і такий необхідний досвід в сфері юриспруденції.

Вуз уклав договори про проходження практики і працевлаштування випускників з Генеральною прокуратурою України, Національною поліцією України, Державним бюро розслідувань, Національним антикорупційним бюро, Міністерством інфраструктури, Міністерством юстиції України. 90% працівників Головних територіальних управлінь юстиції в усіх областях України становлять випускники Одеської національної юридичної академії.