УНІВЕРСИТЕТУ

У зв'язку з виниклим резонансом в ЗМІ, що стосується проживання студентів в гуртожитках, ще раз хочу запевнити всіх, що гуртожитки Національного університету «Одеська юридична академія» продовжують свою роботу.

Всі студенти Юракадемії і Міжнародного гуманітарного університету, у яких немає можливості виїхати в свої рідні міста на період карантину, залишаються в гуртожитках, де вони і проживали. Більше 90% наших студентів - іногородні, і ми ніколи і ні за яких обставин не дозволили б собі примусово їх виселяти. На час навчання вони знаходять в Одесі свій другий будинок, і нашим пріоритетом завжди було забезпечення для молодих людей безпечних і комфортних умов проживання. Сьогодні, в умовах поширення вірусу COVID-19, нами посилено заходи безпеки, проводиться регулярна дезінфекція в гуртожитках, закуплені 10 тисяч експрес-тестів на коронавірус, 4 сучасних апаратів штучної вентиляції легенів, 500 літрів антисептичної рідини, апарат для нагнітання кисню і 10 балонів кисню .

Згідно поданого раніше звернення Міністерства освіти і науки України, в кожному гуртожитку виділені місця для ізоляції студентів з ознаками гострих респіраторних захворювань. Всі, хто проживають в гуртожитку, заходять в будівлю виключно за відповідними перепустками.

Звертаюся до всіх студентів Національного університету «Одеська юридична академія», Міжнародного гуманітарного університету та структурних підрозділів вузу. Кожен з вас, хто проживає в гуртожитках, має повне право залишатися в цих же гуртожитках і нікуди не виїжджати! У разі порушення розпорядження керівництва вузу, прошу вас особисто повідомляти мені про це. Будь-які спроби примусити вас покинути гуртожитки будуть нести за собою дисциплінарну відповідальність.