УНІВЕРСИТЕТУ

18 березня своє професійне свято відзначають державні службовці, від кваліфікації яких багато в чому залежить фінансове благополуччя нашої країни - працівники податкової та митної області. Складна і відповідальна робота, що вимагає колосальної самовіддачі - так можна описати щоденну працю податківців і митників.

Перед цими людьми стоїть найважливіше завдання забезпечення життєдіяльності держави - наповнення державної скарбниці та захист економічних інтересів України. Вирішення цих завдань вимагає виняткового професіоналізму, досконалого знання своєї справи, збереження неупередженості та відданості ідеалам справедливості і чесності.

Я пишаюся тим, що на сьогоднішній день випускники Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету на відмінно справляються з цим завданням державного значення, будуючи професійну кар'єру в сфері податків і митниці у всіх регіонах України.

Для удосконалення роботи найважливіших державних систем величезна роль відведена науковим розробкам, що проводяться, в тому числі, і вченими кафедр адміністративного та фінансового права, а також морського і митного права Національного університету «Одеська юридична академія». З нагоди професійного свята хочеться побажати всім працівникам податкової та митної сфери гідної підтримки держави і належного розуміння з боку громадян. Нехай якомога частіше звучать слова подяки на вашу адресу, нехай робота дарує вам задоволення і самореалізацію, приносить користь кожній окремій людині і всій країні в цілому!