ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ ВІДНОСИН

Телефон: тел. +38 (048) 719-87-92

Email:international_legal_relations@onua.edu.ua

Сайт: mpv.onua.edu.ua

Соціальні мережі: facultyMPV (Facebook)
mpv_onua (Instagram)

Графік роботи:
Пн. – Пт. 08.30 - 17.00

НЕУГОДНІКОВ
Андрій Олександрович
декан факультету
кандидат юридичних наук, доцент

В даний час на факультеті навчаються 734 студента, в тому числі іноземці з 13 країн (Азербайджан, Сирія, Туркменістан, Китай, Молдова, Ізраїль, Нігерія, Вірменія, Намібія, Зімбабве, Гвінея, Російська Федерація, Йорданія), що підтверджує міжнародний авторитет Національного університету «Одеська юридична академія» та визнання високого рівня підготовки на факультеті міжнародно-правових відносин.

Студенти 1-4 курсів навчаються за спеціалізаціями - міжнародне публічне право і міжнародне приватне право, а студенти, які надходять на магістратуру мають можливість вчитися за трьома спеціалізаціями - міжнародний захист прав людини, європейське право і правове забезпечення міжнародного бізнесу.

Договір про співпрацю між НУ «ОЮА» та Міністерством закордонних справ України забезпечує проходження студентами факультету навчальної, виробничої та переддипломної практики в Міністерстві.

Регулярно працюють іноземні гостьові лектори, які читають авторизовані навчальні курси з порівняльного конституційного права, трудового, безпеки навколишнього середовища, господарському арбітражу, ринку нерухомості, бізнес-праву на іноземних мовах, а потім проводять сертифікацію отриманих знань.

Велика увага на факультеті приділяється оволодінню студентами іноземних мов. Тільки на нашому факультеті студенти мають можливість вивчати англійську з І по IV курс, а з ІІ курсу - іспанську, французьку, німецьку та італійську за вибором.

На базі нашого факультету створено факультатив з вивчення юридичних дисциплін англійською, німецькою та французькою мовами. Їх відвідують більш ніж 300 осіб. Такі заняття не тільки підвищують рівень володіння іноземними мовами, а й дають можливість в майбутньому працювати саме в правовій сфері, використовуючи юридичну лексику на іноземних мовах.

Так само, за сприяння нашого факультету був відкритий TEMPUS Центр, який дає можливість активним студентам отримати два і більше дипломів закордонних ВНЗ нарівні з дипломом нашого Університету.

Факультет міжнародно-правових відносин – це вибір успіху без кордонів!

Гуртожиток № 2 «Юрист» (пров. Тополевий, 8) - знаходиться близько до нашого Університету, зі зручним транспортним сполученням, завдяки чому студенти витрачають мінімум часу на дорогу до навчальних корпусів.

Гуртожиток обладнано всім необхідним для комфортного проживання студентів: в кожній кімнаті є окремий санвузол з душовою кабінкою, холодильник, всі необхідні меблі. До того ж, адміністрація університету постійно працює над модернізацією та оновленням матеріально-технічної бази, намагаючись зробити умови проживання студентів більш комфортними. Гуртожиток цілодобово знаходиться під охороною, тому студенти знаходяться в цілковитій безпеці і батьки можуть не хвилюватися за них.

Проживаючи в комфортабельному гуртожитку Національного університету «Одеська юридична академія», студенти насправді відчувають себе як вдома і можуть зосередитися на навчанні, не відволікаючись на побутові проблеми.