МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

директор коледжу
кандидат юридичних наук, доцент
відмінник освіти України

Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» (далі – коледж) є навчальним, навчально-методичним і виховним структурним підрозділом Національного університету «Одеська юридична академія», суб’єктом освітньої діяльності без права юридичної особи, утворений з метою надання юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», розвитку правової науки та впровадження правової культури.

Відокремлений структурний підрозділ «Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» - вищий навчальний заклад створений у 2013 році (наказ від 14.02.2013 року № 678-28).

Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» створено на базі Відокремленого структурного підрозділу «Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» згідно з п. 2 наказу Національного університету «Одеська юридична академія» від 27.11.2014 № 4471-26 «Про ліквідацію Відокремлених структурних підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія».