ФАКУЛЬТЕТ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА
ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

Адреса: 65125, м. Одеса, вул. Рішельевсьа, 28
Телефон: (048) 717-86-89

Email: fitc@onua.edu.ua

Facebook: fitc.nuoua

Instagram: @fitc_nuoua

Telegram: fitc_nuoua

Сайт: http://kiberbez.od.tilda.ws/

Графік роботы: Пн. – Пт. 08.30 - 17.00

ДИКИЙ
Олег Вікторович
в.о. декана факультету
кандидат юридичних наук, доцент

З моменту свого заснування основним завданням факультету є підготовка студентів до роботи в професійному середовищі і надання їм допомоги у досягненні кар’єрних цілей. У нас ви зможете отримати не тільки чудову освіту, а й пройти ефективну програму стажування, яка дозволить створити вражаюче резюме або доповнити його. Нашим основним завданням є забезпечення майбутнього успіху наших студентів.

Факультет здійснює підготовку студентів за трьома спеціальностями – «Кібербезпека», «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення».

На факультеті навчання здійснюється викладачами-практиками, що гарантує отримання унікальних знань у галузі сучасних інформаційних технологій та кібербезпеки, управління ІТ-проектами, адміністрування баз даних, інтелектуальних систем обробки інформації, математичного моделювання та розробки програмного забезпечення. Традиційними для факультету є заходи обміну досвідом із провідними професіоналами в сфері кібербезпеки та інформаційних технологій.

Матеріально-технічна база факультету є однією з найкращих в Україні та відповідає європейським стандартам. Вона представлена спеціалізованими комп’ютерними аудиторіями та серверною, а також першим в Україні Центром кібербезпеки та інформаційних технологій. За факультетом закріплений гуртожиток, розташований у центрі міста Одеси, всього у п’ятнадцяти хвилинах ходи від навчального корпусу.

Майбутні випускники факультету матимуть змогу працювати у провідних українських та іноземних IT-компаніях, державних структурах, таких як, кіберполіція, Служба безпеки України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також науково-дослідних інститутах.

Інноваційна система навчання, розробка нових підходів до викладання, підтримка наукових та культурних традицій одеської школи, усесторонній розвиток студентів – все це факультет кібербезпеки та інформаційних технологій.

Співробітники деканату
       
  Стоянова
Тетяна Федорівна
секретар деканату
  Кузьма
Яна Іванівна
секретар деканату
  Пастернак
Юрій Юрійович
помічник декана
 

 

Прес-служба
     
  Борумбей
Тетяна Ігорівна
голова прес-центру
  Цвіров
Владислав Вадимович
заступник голови прес-центру