Научные кружки
кафедры

Кафедра права інтелектуальної власності та патентної юстиції досить активно займається науковою діяльністю студентів. Проводяться тематичні студентські гуртки, метою яких є залучення студентів до наукової роботи та розвиток вміння застосовувати доктринальні досягнення при виконанні базових і галузевих наукових завдань. Учасники студентських наукових гуртків мають можливість поглиблено і професійно вивчати теоретичні та практичні проблеми, що виникають у відповідних сферах суспільних відносин.

2 наукові гуртки: «Проблеми права інтелектуальної власності» керівником якого є асистент кафедри права інтелектуальної власності та патентної юстиції Галупова Лариса Ігорівна, «Проблеми корпоративного права» керівником якого є асистент кафедри права інтелектуальної власності та патентної юстиції Мартинюк Іван Вікторович. Студенти завжди проявляють активну участь у формуванні та дослідженні актуальних та проблемних тем.

Практичну користь функціонування студентських гуртків неможливо переоцінити, адже за допомогою підготовки і участі в засіданнях, обговореннях, дискусіях майбутні юристи відпрацьовують методику публічних виступів, поглиблено захоплюються проблемними правовими і фактичними ситуаціями, поповнюють свої професійні знання і навички.

Кафедра права інтелектуальної власності та патентної юстиції запрошує всіх, хто цікавиться правовими проблемами цивільного права, стати активними учасниками створених студентських гуртків.