ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ
ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
НУ «ОЮА»

 

Адреса: вул. Сковороди, 7, м. Чернівці, 58008
Телефони: (0372) 55–94–49; (0372) 58-63-23

Е-mail: chern.koledg@onua.edu.ua
Cоціальні мережі: Іnstagram – chernivtsi_law_college
Facebook – Чернівецький юридичний коледж НУ «ОЮА»

Графік роботи коледжу:
Пн. - Пт. 8.00-17.00

 

ОБІДНЯК
Любомира Теодорівна
директор коледжу
Відмінник освіти України
нагороджена нагрудним знаком «За розбудову освіти»
«викладач вищої категорії» та «старший викладач»

Чернівецький юридичний коледж НУ «ОЮА»- провідний державний навчальний заклад галузі права, загальновизнаний лідер юридичної освіти 1-го рівня акредитації на теренах Буковини. Здійснює підготовку студентів за галуззю знань 08 «Право» зі спеціальності 081 «Право» (5.03040101 «Правознавство») за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст», кваліфікацією «молодший спеціаліст з права».

Педагогічний склад Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» є оптимальним поєднанням професійності та досвіду. Всі штатні викладачі мають необхідний рівень вищої юридичної, гуманітарної, соціально-економічної та педагогічної освіти, яка відповідає профілю дисциплін, що викладаються, а більшість з викладачів має також достатній досвід практичної та педагогічної роботи.

На даний час студентський колектив коледжу налічує понад 200 осіб. Близько 700 осіб є випускниками Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» за час його функціонування.
Навчання у Чернівецькому юридичному коледжі НУ «ОЮА» є фундаментом для здобуття якісної юридичної освіти.