КАФЕДРА ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ
НУ «ОЮА»

Адреса: м. Чернівці, вул. Г. Сковороди, 7 (каб. 305)
Телефон: (050)910-70-57

E-mail: caf.civillaw@gmail.com

Графік роботи кафедри:
Пн.–Пт. (09.00-18.00)

МАНЖОСОВА
Олена Вікторівна
завідувач кафедри
кандидат юридичних наук, доцент

Кафедру цивільно-правових дисциплін було створено в жовтні 2012 року шляхом реорганізації кафедри спеціально-правових дисциплін. Кафедра є одним з структурних підрозділів Чернівецького юридичного інституту.

На кафедрі викладається 33 навчальні дисципліни: аграрне право, виконавче провадження, відповідальність суб’єктів господарювання в господарській діяльності, господарське право, господарське процесуальне право, господарські договори, актуальні проблеми банкрутства (неспроможності) у праві України, доказування та докази у цивільному судочинстві, зобов’язання відшкодування шкоди, альтернативні засоби захисту цивільних прав, особливості захисту учасників сімейних відносин, екологічне право, електронне судочинство, земельне право України, медіація і третейський розгляд, нотаріат України, основи римського приватного права, особливості розгляду сімейних спорів, право соціального забезпечення, природноресурсове право, проблеми цивільного та сімейного права, проблеми цивільного процесу, розгляд окремих категорій цивільних справ у судах, сімейне право, договірне право, правове регулювання діяльності юридичних осіб, трудове право, цивільне право, цивільне та сімейне право, цивільний процес, основи цивільного судочинства, цивільно-правовий захист немайнових прав фізичних осіб, юридичний супровід бізнесу.