КАФЕДРА МІЖНАРОДНОГО ТА МИТНОГО ПРАВА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ НУ «ОЮА»

Адреса: м. Чернівці, вул. Г. Сковороди, 7 (каб. 206)
Телефон: (095)451-05-58
(099)178-72-49

E-mail: kafedrammp@gmail.com

Графік роботи кафедри:
Пн.–Пт. (09.00-18.00)

ВОЛОЩУК
Оксана Троянівна
завідувач кафедри
кандидат юридичних наук, доцент

Кафедра міжнародного та митного права Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» заснована у липні 2018 року. Для співробітників кафедри вельми характерним є прагнення до постійного професійного зростання.

На кафедрі викладається 37 навчальних дисциплін: «Міжнародне право», «Проблеми міжнародного права», «Право ЄС», «Митне право ЄС», «Міжнародний захист прав людини», «Основи МПС прав людини», «Міжнародне приватне право», «Міжнародно-правова допомога у кримінальному провадженні», «Міжнародне співробітництво у кримінальному провадженні», «Міжнародне співробітництво у кримінальному судочинстві», «Використання практики ЄСПЛ у кримінальному провадженні», «Практика ЄСПЛ у цивільному судочинстві», «Митне право», «Морське право», «Морське та митне право», «Організація митного контролю», «Адміністрування митних платежів», «Транспортне право», «Інформаційне право», «Портове право», «Сучасний конституціоналізм», «Конституційне гуманітарне право», «Конституційна юстиція», «Правозахисна система України», «Правоохоронна та правозахисна система України», «Організація діяльності поліції зарубіжних країн», «Організація і тактика діяльності кримінальної поліції у протидії злочинам», «Права людини у сфері кримінальної юстиції», «Запобігання і протидія корупції», «Протидія транснаціональній злочинності», «Кримінально-правова характеристика злочинів, пов’язаних з терористичною діяльністю», «Кримінальне право зарубіжних країн», «Економічна безпека», «Правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності», «Складання судових рішень», «Корпоративне право», «Судовий захист корпоративних прав».

Значна частина навчальних дисциплін забезпечена навчальними та навчально-методичними розробками викладачів кафедри.