ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Олена Віталіївна
декан факультету
доктор філософських наук, доцент

Журналістика - це не просто професія, це покликання, це особливий світогляд!

Якщо ви творча і цікава особистість, прагнете бути в центрі подій, впевнені, що вам під силу сформувати громадську думку, бути зразком для наслідування, факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» - саме те, що Вам потрібно!

Факультет журналістики створений у 2013 році для підготовки високоякісних фахівців за освітніми програмами «журналістика» та «реклама і зв'язки з громадськістю». Основна мета освітніх програм - забезпечення фундаментальних знань з теорії та практики журналістики, реклами і зв'язків з громадськістю, масової комунікації, прикладних соціально-комунікаційних технологій, медіа-психології, міжкультурних і аудіовізуальних комунікацій, веб-дизайну, іноземних мов тощо.

Наш факультет - це  команда однодумців, яка не боїться експериментувати. Ми намагаємося поєднати кращі українські та європейські освітні стандарти і практики. У нашій команді гармонійно поєднуються багаторічний досвід фахівців-практиків і вчених з креативністю та енергійним запалом.

Наш факультет - це:

- унікальна модель майстер-класів, семінарів, лекцій, тренінгів за участю провідних українських та зарубіжних вчених і мас-медійників;

- поглиблене вивчення іноземних мов, комп'ютерних та інформаційних технологій;

- проходження практики у провідних телерадіокомпаніях, редакціях газет і журналів України, а також у зарубіжних ЗМІ;

- великі можливості працевлаштування;

- широке коло спілкування і цікаве творче життя.

Випускники факультету за освітньою програмою «журналістика» зможуть працювати: кореспондентом, репортером, ведучим теле- і радіопрограм, редактором, головним редактором, коректором, копірайтером, прес-секретарем, керівником у різних ЗМІ тощо.

Випускники факультету за освітньою програмою «реклама і зв'язки з громадськістю» зможуть бути кваліфікованими фахівцями у сфері рекламної та PR-діяльності; керувати рекламними, PR-агентствами і прес-центрами; займатися медіаплануванням, проектним менеджментом, брендингом, комп'ютерним дизайном, копірайтингом; створювати рекламний продукт; проводити маркетингові дослідження; організовувати рекламну та PR-кампанії; формувати і підтримувати відповідний імідж і репутацію компанії або окремої людини;  здійснювати інформаційно-комп'ютерне забезпечення рекламної діяльності або зв'язків з громадськістю; створювати сайти фірм і налагоджувати супровід діяльності організацій в інтернет-просторі та соціальних мережах тощо.

У 2017 році на факультеті журналістики була відкрита нова магістерська програма «Міжнародна журналістика», навчання на якій дає знання з актуальних форм міжнародної журналістики, навички володіння основними інструментами медій, дозволяє розширити світогляд і розуміння цінностей професії журналіста-міжнародника, отримати досвід від українських і зарубіжних медійних фахівців.

Наша мета - сформувати якісну команду молодих журналістів, рекламістів та піарників з новим мисленням.