ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ, ПОЛІТОЛОГІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ

 

Адреса: 65000, м.Одеса, вул. Академічна, 2, каб.808
Телефон: (048) 719-62-14
+380 68 848 3960

E-mail: politics@onua.edu.ua

Анкета вступника

Youtube: www.youtube.com/channel/UCZSNBAtsNvHypUPxszYWX0A
Instagram: www.instagram.com/fpps_news/
Тік ток @fpps.nuoua
Facebook: www.facebook.com/groups/fpps.onua/
Асоціація випусників: https://www.facebook.com/
Wikipedia: uk.wikipedia.org/wiki

Графік роботи: Пн. – Пт. – 08:30 -17:00

ЯКОВЛЕВ
Денис Вікторович
декан факультету
доктор політичних наук, професор

Факультет психології, політології, соціології був заснований в 2010 році. Незважаючи на те, що факультет досить молодий, ми вже знаходимося на другому місці за рівнем викладання політології та соціології. До того ж, молодість означає і більш швидкі зміни. Так, наш факультет йде в ногу з часом і вводить нові актуальні предмети, такі як "Блогінг", який розповість студентам не тільки як можна створити свій блог, а й про те, як зробити з цього повноцінний бізнес.

Отже, ось 6 основних причин для вступу на наш факультет:

1) тут ти отримаєш сучасні, затребувані і високооплачувані спеціальності (входять в топ-10 кращих спеціальностей)

2) всі наші викладачі практикуючі фахівці, які розкажуть і покажуть те, чого в книгах не знайдеш

3) тут ти напрацюєш необхідні для роботи зв'язку, потрапиш до привілейованого кола

4) тут ти будеш користуватися найкращою матеріальною базою: гуртожитки, споркомплекс, навчальні комплекси, комп'ютерні зали, бібліотеки тощо

5) тут найбільш насичене студентське життя з можливих

6) ми знаходимося в прекрасному місті, культурному центрі країни, перлині біля моря

Не відкладай - #ПоступайНаФППС

Соціологія - спеціальність, яка дозволяє вивчати громадську думку, а також методи впливу на неї. Саме це дає можливість соціологу реалізувати себе практично в будь-якій сфері, адже будь-який продукт або послугу потрібно продати, а для цього потрібні знання про цільову аудиторію. Що стосується працевлаштування, то соціолог може влаштуватися як аналітиком в соціологічному центрі, так і маркетологом, PR-консультантом в будь-якої комерційної, державної або НЕ-комерційної організації, фахівцем з digital-маркетингу або бізнес-консультантом.

Політологія - неймовірно цікава професія, яка дасть вам знання про політичну організацію і політичне життя суспільства, а також про проблеми внутрішньої і зовнішньої політики. Диплом політолога сьогодні може відкрити багато дверей. Роботи вистачить, тільки потрібно зрозуміти, що цікаво саме тобі: робота в партіях і виборних штабах, виборчих комісіях - далеко не все, чим можна зайнятися. Політ консультант, політ технолог, політичний оглядач, блогер, і навіть для гумористів потрібні консультації. Це, звичайно, не рахуючи, власне, роботи політиком).

Психологія - ця спеціальність підійде тим, хто бачить себе і готовий стати цілителем людських душ. На нашому факультеті дається досить великий спектр знань з психології в усьому її різноманітті: соціальна психологія, клінічна психологія екстремальна психологія, що дає знання про роботу в зонах бойових дій, з національною поліцією, національною гвардією, СБУ та ін.

У розпорядженні студентів Факультету сучасний гуртожиток готельного типу: Гуртожиток № 1 «Фемида», вул. Академічна, 8.