КАФЕДРА

Мирослава Володимирівна

завідувач кафедри
доктор філологічних наук, професор

Кафедру прикладної лінгвістики створено у 2013 році з метою підготовки фахівців за напрямами «Правознавство», «Журналістика», «Філологія», «Політологія», «Соціологія», «Психологія» та «Інформаційні технології». Кафедра входить до складу факультету журналістики, але проводить підготовку фахівців денної та заочної форми навчання всього Національного університету «Одеська юридична академія».

Дисципліни, які викладаються співробітниками кафедри: українська мова (за професійним спрямуванням); українська мова в ЗМІ; українська мова в галузі реклами і PR; сучасна українська мова; українська мова як іноземна, вступ до мовознавства, практична стилістика; українська література; зарубіжна література; рерайт та професійне редагування; практикум з української мови; ділова українська мова в публічному управлінні; сучасна педагогічна майстерність, педагогіка, основи академічного письма, бізнес-лінгвістика, прикладна лінгвістика, основи наукових досліджень, типологія мов.