КАФЕДРА

E-mail: lingua@onua.edu.ua

Графік роботи кафедри:
Пн. - Пт. 08.30-18.00

Графік явочних днів викладачів:
пн. 15.00 - 17.00
пт. 14.00 - 16.00

МАМИЧ
Мирослава Володимирівна

завідувач кафедри
доктор філологічних наук, доцент

Кафедру прикладної лінгвістики створено у 2013 році з метою підготовки фахівців за напрямами «Правознавство», «Журналістика», «Політологія», «Соціологія». Кафедра входить до складу факультету журналістики, але проводить підготовку фахівців денної та заочної форми навчання всього Національного університету «Одеська юридична академія».

Дисципліни, які викладаються співробітниками кафедри: Українська мова (за професійним спрямуванням); Українська мова в ЗМІ; Українська мова в галузі реклами і PR; Практична стилістика; Українська література; Зарубіжна література;Загальне редагування; Практикум з української мови; Modern media-discourse (англійською мовою); Публічна комунікація та ділова мова в публічному управлінні; Сучасна педагогічна майстерність.