ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА
НУ «ОЮА»

 

Адреса: 02121, м. Київ, Харківське шосе, 210
Телефон: (044) 563 80 12

E-mail: kiev_college@onua.edu.ua
Сайт: kiev.onua.edu.ua/colledge

Графік роботи: 8:15 – 16:45

БОНДАРЧУК
Микола Тимофійович
в.о. директора коледжу

Згідно з Наказом Міністра освіти і науки України 14 травня 2014 року був створений Київський коледж Національного університету «Одеська юридична академія» (зараз – Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»).

Створення коледжу допомагає комплексному підходу вирішення завдань ранньої професійної орієнтації учнів, реалізації принципів ступеневої освіти, забезпечення загальнодержавних і регіональних потреб у кваліфікованих юридичних кадрах. Таким чином відбувається формування нових пріоритетів у підготовці висококваліфікованих юристів до практичної діяльності, що опосередковує входження України в єдиний європейський освітній простір.

Навчальний процес в коледжі виходить з базового принципу поєднання отримання теоретичних знань разом із залученням студентів до отримання практичного досвіду юридичної діяльності. Під час ознайомчої та навчальної практик студенти коледжу відвідують Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, Верховний Суд України, Конституційний Суд України, Київську міську державну адміністрацію, Національний банк України, Міністерство внутрішніх справ України та інші органи державної влади та місцевого самоврядування. Перед студентами із лекціями виступають представники державних органів, відомі фахівці юридичної справи України та зарубіжжя, вчені-юристи зі світовим ім’ям.

Після закінчення Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права випускники отримують диплом молодшого спеціаліста та продовжують навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» з третього курсу денної форми або четвертого курсу заочної форми навчання або можуть працювати на посадах в судових і правоохоронних органах України, органах юстиції та прокуратури, місцевих Радах, у відділах кадрів, юридичних службах установ, організацій та підприємств, на посадах які не вимагають повної вищої освіти.

Починаючи з 2019 року Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» започатковує підготовку фахівців за спеціальностями «Психологія», «Журналістика», «Інженерія програмного забезпечення» на базі 11-х класів.