Матеріально-технічна
база

 

Студенти коледжу у процесі навчання користуються матеріально-технічною  базою, методичним і науковим забезпеченням Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія». На базі Коледжу створено спеціалізовані аудиторії: кабінет математики, фізики, астрономії; кабінет біології та хімії; кабінет філології; кабінет історії.

Важливу роль в навчально-виховному процесі відіграє високий рівень інформаційного забезпечення, використання новітніх комп’ютерних технологій.

Для комфортного навчання студенти коледжу мають у своєму розпорядженні: затишну бібліотеку, арсенал якої складає понад 40 тис. примірників з правових дисциплін і щороку поповнюється новими надбаннями юридичної і гуманітарної спрямованості, енциклопедіями, навчальною, методичною, науковою та освітньою літературою. До них належать праці відомих вчених – юристів, психологів, філософів, істориків, політологів. Бібліотека підключена до світової мережі Інтернет, електронної нормативної бази України, є членом Корпорації вузівських бібліотек м. Миколаєва

Також на території навчального закладу розташовується каплиця Святої Великомучениці Тетяни, де кожен бажаючий може задовольнити свої духовні потреби.

У вільний від занять час студенти відпочивають у зелених зонах, які є на території закладу: живі куточки з білками, павичами, фазанами, співучими птахами.

До послуг студентів є їдальня, де можна отримати повний раціон харчування за доступні кошти.

Студенти мають можливість проживати у гуртожитку, який розташований на території навчального закладу, з блоковим розташуванням житлових кімнат, з електричними плитами, водопостачанням гарячою водою. Всі іногородні студенти за бажанням забезпечуються місцями у гуртожитку.

Для фізичного і культурного розвитку  є спортивна зала з новітніми тренажерами, спортивний майданчик, діють спортивні секції та відомий серед студентських колективів Центр культури «Феміда», де талановиті студенти співають, танцюють, готують святкові виступи, весело проводять дозвілля. Наших студентів з центру «Феміда» радо вітають на свята у судах, прокуратурах, управліннях юстиції та інших установах.

У Миколаївському юридичному фаховому коледжі є все необхідне для здобуття професії юриста.