Наукові гуртки
кафедри

З 2019 року на кафедрі створені наукові гуртки та наукові проблемні групи: «Процесуальне моделювання» - керівник зав.кафедрою, к.ю.н., доцент Устінова-Бойченко Г.М. ;  «Публічне право» - керівник  доцент кафедри, к.ю.н., доцент Веселов М.Ю.; «Реформування судових та правоохоронних органів та правозахисних організацій» -  керівник старший викладач Анненко О.С. ;  «Сучасні криміналістичні засоби і методи розкриття та розслідування кримінальних правопорушень» керівник  ст.викладач Зубаков П.М.;  «Реалізація теоретичних та практичних питань в кримінальному праві» - керівник ст. викладач Бобошко О.М.;  «Молодий адвокат» -  керівник ст. викладач Малиця Ю.М.;  «Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності судових та правоохоронних органів » -  керівник ст. викладач Погорілецька А.В.; «Протидія та профілактика кіберзлочинності» - керівник асистент кафедри ( за сумісництвом)  Привиденцев О.Г.

Головними аспектами роботи гуртків та проблемних наукових груп є поліпшення науково-практичної роботи студентів Криворізького факультету НУ «ОЮА».

Робота гуртків та проблемних груп  проводиться в рамках засідань з підготовкою наукових робіт на наукові конференції з питань права та моделювання судового засідання.