ЦЕНТР
КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

 

За час існування Національного університету «Одеська юридична академія» Центр Культури став справжньою домівкою для талановитої молоді та студентів, які готові проявити себе, як творчі особистості. Завдяки бажанню студентів до творчої самореалізації та успішної методологічної роботи співробітників Центру Культури, при постійній підтримці керівництва, в Університеті стрімко реалізується програма духовного і культурного становлення особистості студента. На базі Центру культури під керівництвом досвідчених педагогів студенти мають можливість займатися вокалом, хореографією і театральним мистецтвом. Так, вже шостий рік поспіль в Центрі культури існує вокальна студія під керівництвом Марії Сергіївни Соболевої. Хореографічний ансамбль «Щастя» під керівництва Зарецької Дар'ї Павлівни та хореографічний ансамбль «Зірки Одеси» під керівництвом Антипової Жанни Ігорівни.

Центром культури проводиться ряд академічних заходів, таких як День юриста, День знань, День академії. Завдяки високому рівню майстерності студенти НУ «ОЮА» є частими гостями урочистостей з нагоди міських і державних свят, де вони можуть ділити сцену з українським професійними артистами.

Особливою популярністю в Університеті користуються такі конкурси як «Міс НУ«ОЮА», «Студентська весна», конкурс «Іноземний хіт року». Також на базі Центру Культури вже 8-й рік поспіль проводиться загальноміський конкурс «Співаю про тебе я, Одеса моя», популярність якого вийшла за межі області.

Унікальним проектом Центру Культури є фільм-концерт «Пісні Перемоги», виховний і духовний сенс якого важко не оцінити. Також студенти Університету беруть участь у різних соціальних заходах, що проводяться з ініціативи Президента НУ «ОЮА» Сергія Васильовича Ківалова. Це і виступи в дитячих будинках, санаторіях для літніх людей і ветеранів Другої світової війни, військових частинах. У теплу пору року в Міському саду одесити та гості міста можуть насолодитися майстерним співом студентів Університету які «зізнаються в коханні» місту Одесі, де знаходиться їх рідна Alma mater!