кафедри

Кафедра кримінально-правових дисциплін входить до складу Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» та є випусковою кафедрою, яка готує висококваліфікованих юристів, майбутніх працівників органів прокуратури, судових, правоохоронних органів та адвокатури. Утворена кафедра 04 жовтня 2010 року на підставі наказу ректора Одеської національної юридичної академії, шляхом реорганізації кафедри правових дисциплін.

Діяльність кафедри кримінально-правових дисциплін Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» спрямована на здійснення навчальної і навчально-методичної роботи з дисциплін кримінально-правового та кримінально-процесуального циклу, виховної роботи серед студентів, наукових досліджень з кримінального права, кримінального процесу, криміналістики та ін.

Очолював кафедру кримінально-правових дисциплін з моменту її створення – Кравець Василь Романович – декан Криворізького факультету, доцент, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, Почесний працівник органів прокуратури України, прокурор м. Кривого Рогу (1987-2005), Почесний громадянин м. Кривого Рогу.

З 1 лютого 2015 року по теперішній час завідувачем кафедри кримінально правових дисциплін є кандидат юридичних наук, доцент Устінова-Бойченко Ганна Миколаївна. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на тему: «Особливості правового регулювання пільгового забезпечення працівників в умовах ринкової економіки». Є автором понад 30 праць наукового та навчально-методичного характеру, посібників, один з яких з грифом МОН.