кафедри

В січні 1998 року була заснована кафедра фізичного виховання,  її очолив Каліберда Олег Григорович - майстер спорту з фехтування, «Відмінник фізичної культури і спорту».

З 2003 по 2005 роки завідувачем кафедри був Перевощиков Юрій Олексійович - майстер спорту з акробатики,  професор, доктор біологічних наук.

З 2005  по 2021 рік   завідувачім кафедрої фізичного виховання НУ «ОЮА»  був Мороз Ігор Вікторович - майстер спорту зі спортивної гімнастики, доцент, кандидат педагогічних наук.

З 2021року завідувач кафедри ФВ була обрана Барсукова Тетяна Олександрівна, к.м/с. з гімнастики художньої, яка маэ два вищіх освіти та керує наукової роботою кафедри.

З 2005 по 2015 рік, згідно з рішенням Ради ректорів вищих навчальних закладів Південного регіону, Національний університет "Одеська юридична академія за результатами спортивної роботи займала 1- ше місце серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.

2012рік - введен в експлуатацію спортивно-оздоровчий комплекс "УНІВЕРСИТЕТ" Національного університету "Одеська юридична академія" і Міжнародного гуманітарного університету призначений для занять з фізичним вихованням, проведення учбово-тренувального процесу, змагань і інших спортивних заходів на березі Чорного моря.

Важливо! Студенти-спортсмени успішно та гідно представляють наш університет, місто Одесу та Україну на обласних, національних і міжнародних змаганнях, ми віримо, що «від Спартакіади НУ «ОЮА» до Олімпійських Ігор - один крок».

В обласних студентських іграх наши спортсмени багато років займала призові місця: - були чемпіонами обласних студентських ігор,

-  призерами  Чемпіонатів України,

- призери Універсіади України (команда з художньої гімнастики, баскетболу, волейболу, з плавання, Дзюдо, чоловіча команда з гандболу та  з міні-футболу).

Наші спортсмени, що  брали участь в Олімпійських Іграх:
2004 рік - Афіни (Греція) - Павло Іллічов - плавання (бронза)
2008   - Пекін (Китай) - Андрій Семенов - легка атлетика, Юлія Довгаль - важка атлетика.
2012   -  Лондон (Великобританія) - Паратова Юлія - ​​важка атлетика.

Наші спортсмени, що брали участь у Всесвітніх Універсіадах:
2009 -  Белград (Сербія) - Тидень Дмитро - легка атлетика.
2011 -  Ченжен (Китай) - Паратова Юлія - ​​важка атлетика.
2013 -  Нікандров Юрій, чемпіон - спортивна стрільба,
            Гордієнко Олександр, срібний призер - боротьба на поясах,
            Бородіна Марина - регбі-7,
            Женкова Вікторія - регбі-7,
            Стегній Ольга - регбі-7,
            Коваленко Роман - регбі-7,
            Ільницький Владислав - регбі-7,
            Богданова Анастасія – баскетбол,
            Сагалов Даман - боротьба на поясах,
            Колотовська Наталія - баскетбол.

Наші спортсмени, що  брали участь у Всеукраїнських Універсіадах:
           Дарина Чміль – волейбол,
           Вікторія Причепа – волейбол,
           Анна Ковальчук - волейбол;
           Паляничка Олена - художня гімнастика
           Макарова Інна - кульова стрільба

Наші спортсмени, що  брали участь в Чемпіонаті світу:

В'ячеслав Шанько – кікбоксинг,
           Євген Сукноваленко – кікбоксинг,
           Юлія Рачкова – карате.

2011 рік  (V категорії), Х літня Універсіада  України - команда НУ «ОЮА», серед 135 ЗВН  України посіла загальнокомандне 2-е  місце.

2013 рік  (IVкатегоріі) ХІ  літня Універсіада  - команда НУ «ОЮА», серед 135 заведений вищої освіти  України посіла загальнокомандне 2-е  місце.

2015 рік (III категорії)  ХІI літня Універсіада України - команда НУ«ОЮА» серед 135 заведений вищої освіти  України  зайняла загальнокомандне  3-е місце.

1998 по 2015 рік  спортсменами Національного університету "Одеська юридична академія" завойовано:

На чемпіонатах  світу - 11 золотих, 6 срібних, 16 бронзових медалей,

На чемпіонатах  Європи - 14 золотих, 11 срібних і 22 бронзових медалей,

Звання чемпіона України  принесли до скарбнички перемог 72 студенти-спортсмени  університета.

7 Заслужених майстрів спорту України навчалися  за ці роки та прославили наш університет:
         Єліч Юлія (майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики),
         Довгаль Юлія (важка атлетика),
         Тришин Костянтин (тайський бокс),
         Паратова Юлія (важка атлетика),
         Олександр Вересюк (сумо),
         Олександр Гордієнко (боротьба на поясах),
         Іллічов Павло (бронзовий призер Олімпійскіх ігор в Афінах з плавання).

26 студентів-спортсменів виконали норматив майстра спорту міжнародного класу України.