для вступників

Відповідно до Правил прийому до ЧнЮФК НУ «ОЮА» у 2021 році у паперовій формі, як і раніше, подаватимуть заяви та документи вступники на основі 9-ти класів.

Для них прийом заяв розпочнеться 29.06.2021 липня і триватиме до 13 липня 2021 року.

Упродовж 15-22 липня 2021 року проходитимуть вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі базової загальної середньої освіти вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра, зараховуються результати вступних іспитів з української мови (диктант) - перший предмет, другий предмет – правознавство.

Рейтинговий список вступників оприлюднюватиметься не пізніше 24 липня. Вступники на основі 11-ти класів зможуть реєструвати електронні кабінети та завантажувати в них документи з 1 липня, а подавати заяви – з 14 липня. Реєстрація триватиме до 18-ї години 24 липня, а подання заяв – до 1 серпня для тих, хто вступає на основі співбесіди та вступних іспитів та до 8 серпня для осіб, які вступають на основі сертифікатів ЗНО.

Вступні іспити проводяться з 01 до 07 серпня 2021 року.

Співбесіди проводяться з 02 до 04 серпня 2021 року.

Вступники на базі 11-ти класів приймаються на 3 -ій курс коледжу за результатами ЗНО або за вступними іспитами (на вибір вступника) без ЗНО!. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Коледжу, зараховуються бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів при вступі на навчання для здобуття освітньо- кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста - не нижче 100 балів з конкурсних предметів. Перший конкурсний предмет - українська мова та література, другий на вибір вступника історія України або іноземна мова або математика. Обов'язковим конкурсним предметом є українська мова та література.

Рейтингові списки оприлюднюватимуться не пізніше 9 серпня 2021 року.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра, зараховуються результати вступного іспиту з української мови та фахового вступного випробування.

Прийом заяв розпочнеться 1 липня і триватиме до 14 липня 2021 року.

Університет приймає на навчання осіб, які здобули ступінь бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (на другий курс з нормативним терміном навчання), для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра за іншою спеціальністю (спеціалізацією, напрямом підготовки) у межах вакантних місць ліцензованого обсягу. Вступники складають фахове вступне випробування з правознавства.

Навчання проводиться у м.Чернівці за адресою: вул. Сковороди, 7.

Телефон для довідок: (0372) 58-63-23, 52-66-78.