для вступників

Коледж – науковий, навчально-методичний та виховний структурний підрозділ Національного університету «Одеська юридична академія», де здійснюється підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності «Право». Період навчання в коледжі 3 роки денної форми навчання (на базі базової середньої освіти), або 2 роки заочної форми зі скороченим терміном навчання з одночасним здобуттям в загальноосвітній школі повної загальної середньої освіти. Також існує можливість вступу на другий курс коледжу на підставі сертифікатів  ЗНО для випускників шкіл з повною середньою освітою (випускники 11-х класів).

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та кошти фізичних та юридичних осіб. Зарахування до юридичного коледжу здійснюється шляхом конкурсного відбору за результатами вступних іспитів. У коледжі існує денна та заочна форма навчання. Виховна робота в коледжі дозволяє готувати фахівців з високими професійними та моральними якостями. Студенти коледжу носять форму встановленого зразка. Студенти коледжу навчаються у новому навчальному корпусі, що знаходиться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 210.