КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ
№1

фото завідувача кафедри ЮлінецькоїЮлінецька Юлія Василівна – завідувач кафедри, кандидат філологічних наук, доцент

Працює на кафедрі іноземних мов з 1998 р. Закінчила з відзнакою Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова (факультет романо-германської філології).У 2005 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Германські мови», брала участь в роботі програми для молодих вчених Університета м. Кембридж (Великобританія).

Працює на різних факультетах юридичної академії та отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». Викладає курс лекцій «Лінгвістика і право» англійською мовою. Розробила декілька методичних та навчальних посібників.

Сфера професійних інтересів – порівняльне право, лінгвістика і право, мова права.

Юлія Юлінецька має досвід роботи в міжнародних компаніях та мовних школах. Учасник програми CILS (Centre of International Legal Studies. USA), Tempus (Великобританія). Атестована і має міжнародні сертифікати Cambridge University ESOL Examinations. Має Диплом Асоціації Перекладачів та Філологів «За вагомий особистий внесок у справу підготовки фахівців».