Наукові гуртки
кафедри

 

Для розвитку у студентів творчого мислення та самостійності, підвищення рівня професійно-творчої підготовки, залучення молоді до наукових досліджень, на першому засіданні кафедри було прийнято рішення про створення Дискусійного соціологічного клубу.

ДСК – це обговорення проблем, з якими стикаються молоді люди, це формування картини світу та розуміння свого місця в ньому.

ДСК – це дискусії, де можна дізнатися про щось нове, поділитися своїми роздумами, враженнями, переживаннями, можливість проявити та спробувати себе в нових якостях.

Інформація про час засідань клубу буде розміщуватись на Інтернет-сторінках Університету,у соціальних мережах ВКонтакте, Faсebook, на офіційному сайті Університету. Матеріали засідань будуть розміщуватись на вищенаведених інтернет-сторінках, а також на сторінках газети «Слово». Клуб відкритий щодо пропозицій тем для обговорення.

Керівництво: Яценко Микола Анатолійович - кандидат соціологічних наук, доцент, доцент кафедри соціології та психології НУ «ОЮА», член Соціологічної асоціації України, e-mail: sociology@ukr.net