Культурно-освітницька
діяльність

 

Студенти Івано-Франківського юридичного інституту беруть активну участь у культурно-масових та спортивних заходах міста, області, країни в цілому. В стінах інституту діють гуртки художньої самодіяльності різного творчого спрямування, вокальний ансамбль. Студенти беруть участь в танцювальних та інших художніх колективах Івано-Франківська та області.

Інститут активно займається організацією студентського дозвілля: організовуються концертні програми, присвячені Дню знань та посвяті у студенти, Дню юриста, Дню Академії, Дню 8-го Березня, врученню дипломів випускникам інституту. Доброю традицією стало урочисте вручення дипломів випускникам на сцені Івано-Франківської обласної філармонії, яке продовжується урочистостями за участю як відомих колективів міста і області, так і студентів інституту та коледжу, серед яких - володарі Гран-прі Міжнародних фестивалів, лауреати обласних та всеукраїнських творчих конкурсів.

В інституті регулярно проводяться дебатні заходи, відкриті пари за участю представників громадських організацій, спрямовані на пропаганду здорового способу життя та зміцнення сімейних цінностей. Студенти долучаються до організації міських та обласних культурно-масових заходів: «Молодь – нова еліта нації», «Молодь і влада», «Галицький бал», «Тиждень сім’ї на Прикарпатті» та ін.

Традиційним стало проведення інтелектуального турніру «Що? Де? Коли?» на Кубок президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова. За ініціативи та підтримки президента університету також впроваджена і активно реалізовується студентська програма обміну досвідом між структурними підрозділами Національного університету «Одеська юридична академія».

Інститут є учасником різних благодійних програм, зокрема щодо допомоги воїнам АТО, сиротам та дітям з особливими потребами. Кожного року студенти інституту допомагають дитячим будинкам міста в організації проведення свят для дітей-сиріт (День Святого Миколая, День захисту дітей). Також активом студентів організовуються благодійні заходи в підтримку хворих дітей, що потребують коштів на лікування.

Студенти інституту беруть активну участь у різноманітних спортивних змаганнях. Зокрема, в їх числі призери та учасники обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань з боксу, кікбоксингу, тхеквондо, армреслінгу, баскетболу, футболу, тенісу та інших видів спорту. Серед них є майстри та кандидати у майстри спорту. Регулярно організовуються змагання серед студентів з настільного тенісу

Щорічно проводиться кубок інституту з футболу, в якому беруть участь команди всіх академічних груп і команда викладачів. Футбольна команда студентів «Юрист» бере участь у міських та обласних змаганнях. Усі спортсмени «Юриста» отримали посвідчення володарів першого спортивного розряду, якими обласна спортивна влада нагородила гравців команди за блискучі виступи у міських змаганнях – срібло чемпіонату Івано-Франківська та здобуття Кубку міста з футзалу в 2018 році.