Матеріально-технічна
база

 

Відокремлений підрозділ «Фаховий колледж Національного університету «Одеська юридична академія» розміщується в навчальному корпусі Національного університету «Одеська юридична академія» за адресою: вул.  Академічна, 2. Навчальні аудиторії забезпечені сучасним обладнанням, технічними засобами, які необхідні для виконання навчальних планів і програм.

Навчально-методичне забезпечення предметів постійно вдосконалюється і поповнюється новими методичними напрацюваннями.  Hа заняттях використовуються сучасні технічні засоби навчання із застосуванням мультимедійних технологій, читаються лекції-презентації, проводиться поточний і підсумковий контроль знань студентів.  Формування у студентів коледжу знань і навичок грамотного використання сучасних інформаційних технологій вітчизняних і світових інформаційних ресурсів, а також програмно-технічні і організаційно-правові методи захисту інформації здійснюються в ІТ-центрі НУ «ОЮА». 

Інформаційне забезпечення освітньої, наукової та виховної діяльності коледжу забезпечується науковою бібліотекою університету, яка постійно оновлюється та охоплює весь цикл як професійних так і загальноосвітніх навчальних дисциплін, має доступ до електронної бази інформації (електронний каталог), сучасний читальний зал. 

Одним з основних напрямків діяльності коледжу є розвиток і популяризація спорту серед студентів.  З метою фізичного виховання і підтримки власного здоров'я для студентів коледжу надано доступ до сучасного спортивного простору НУ «ОЮА».  Заняття  з фізичної культури для студентів проходять на базі більше 10 спортивних залів і майданчиків університету, серед яких: ігрові зали для гри в мініфутбол, баскетбол, волейбол, простір для настільного тенісу, стадіон, тренажерні зали і тенісний корт, який розташований  на береговій лінії 8-ої станції Великого Фонтану. Студенти коледжу також тренуються на стадіоні міжнародного класу  НУ «ОЮА», який може вмістити на трибунах більше 5 тис. чоловік. 

Для професійного спортивного розвитку студенти коледжу можуть відвідувати секції НУ "ОЮА":
футбол і мініфутбол;
баскетбол;
волейбол;
великий і настільний теніс;
вільна боротьба;
бокс;
легка атлетика;
танці;
стрільба та багато іншого.

Невід’ємною частиною студентського життя   коледжу є університетські змагання і спартакіади. Щорічно команди коледжу з футболу, баскетболу, волейболу, шахів, настільного тенісу та стрільби змагаються за першість серед факультетів.  Завдяки постійній модернізації спортивного сектора і сучасної матеріально-технічної бази університету було виховано велику кількість справжніх чемпіонів, кандидатів і майстрів спорту.

Коледж надає можливість проживання в комфортабельному гуртожитку готельного типу «Екіпаж», розташованому за адресою: вул. Успенська, 28/30. Кімнати в гуртожитку обладнані всіма необхідними для проживання зручностями.