МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

2022 02 18 1

Виконують доктор наук з державного управління, професор Тетяна Анатоліївна Маляренко, кафедра журналістики та доктор юридичних наук, професор Борис Анатолійович Кормич, кафедра морського та митного права (грантова угода 101047745 – EUSEC).

Детальніше...

10 грудня 2020 року за ініціативи кафедри міжнародного та європейського права Національного університету «Одеська юридична академія», в рамках модуля Жана Моне «ЄС як глобальний актор і агент змін», відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Права людини – пріоритет сучасної держави».

Детальніше...

30 листопада 2020 року кафедра міжнародного та європейського права Національного університету «Одеська юридична академія», в рамках модуля Жана Моне «ЄС як глобальний актор і агент змін», провела Всеукраїнську наукову студентську конференцію «75-а річниця ООН: сучасний стан та розвиток міжнародного права».

Детальніше...

Кафедра міжнародного та європейського права Національного університету «Одеська юридична академія» в рамках модуля Жана Моне «ЄС як глобальний актор і агент змін» провела Науково-практичну заочну конференцію «Правова система України в умовах новітніх викликів міжнародного порядку», яка відбулась 20 травня 2020 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» в рамках модуля Жана Моне «ЄС як глобальний актор і агент змін». Участь прийняли 41 науковців , тези приймалися в рамках наступних секцій: Трансформація сучасної системи міжнародних відносин та Україна; Сценарії реформування ЄС у контексті інтеграційних та дезінтеграційних процесів; Міжнародні правовідносини: публічні, приватні та інтеграційні аспекти; Феномен міжнародного публічного та міжнародного приватного права; Європеїзація правової системи України

За результатами конференції був виданий збірник Правова система України в умовах новітніх викликів міжнародного порядку : матеріли науково-практичної заочної конференції (м. Одеса, 20 травня 2020 р.) / за ред.. М. Р. Аракеляна. – Херсон: Видавничий дім «Гельветика» , 2020.- 128с.

30 червня 2020 року кафедра міжнародного та європейського права Національного університету «Одеська юридична академія» провела Науково-практичну інтернет - конференцію «Правова система України в умовах новітніх викликів міжнародного порядку» в рамках модуля Жана Моне «ЄС як глобальний актор і агент змін».

 На конференції були вчені і практики, які спеціалізуються на проблемах міжнародного права та міжнародної інтеграції, права ЄС, експерти, наукові співробітники, докторанти, аспіранти.

За результатами конференції очікується видання збірника.

erasmus es

Назва модулю «ЄС як глобальний актор та агент змін»

№ 599761-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

Реалізується  Національним університетом «Одеська юридична академія» 2018 -2021 рр.

Запровадження модуля «ЄС як глобальний актор та агент змін» обумовлено необхідністю заповнити існуючий вакуум теоретичних знань щодо зовнішньої політики ЄС, а також практичних навичках щодо доступу до фондів ЄС та управління проектами, що фінансуються ЄС. Загальні цілі модуля полягають у стимулюванні поширення передового досвіду у викладанні та дослідженні в сфері зовнішньої політики та дипломатії ЄС, а також підвищенні конкурентоспроможності учасників ринку праці та збільшенні їхніх майбутніх кар'єрних перспектив шляхом оснащення їх як спеціалізованими знаннями про зовнішню політику та дипломатію ЄС, так й практичними навичками щодо доступу, отримання та управління грантами ЄС.

Детальніше...

erasmus es

Проект Національного університету «Одеська юридична академія» увійшов до числа 10 проектів від України, відібраних Європейською Комісією для фінансування в рамках програми Європейського Союзу Erasmus + Модуль Жан Моне. Проектна заявка НУ «ОЮА» стала єдиною заявкою, відібраної серед заявок університетів Одеського регіону. (Більш детально: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1836-peremozhtsi-proektiv-zhana-mone.html)

Модуль Жан Моне «ЄС як глобальний актор і агент змін» спрямований на стимулювання та вдосконалення методики викладання, а також оптимізацію досліджень в області зовнішньої політики та дипломатії Європейського Союзу. Проект також має на меті підвищити конкурентоспроможність випускників НУ «ОЮА» на загальноєвропейському ринку праці, надавши їм спеціалізовані знання в сфері європейської дипломатії та практичні навички отримання грантів та управління проектами ЄС.

Детальніше...