МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2013 03 27b 1З 17 по 23 березня 20013 року в рамках проекту TEMPUS IV«Підтримка інновацій шляхом удосконалення нормативно-правової бази вищої освіти в Україні», в реалізації якого бере участь Національний університет «Одеська юридична академія» відбувся навчальний візит доцента кафедри господарського права і процесу Картузова М. Ю. і доцента кафедри іноземних мов Юлінецкой Ю.В. в Університет Ковентрі (Великобританія).

Представники Національного університету «Одеська юридична академія» ознайомилися з роботою факультету інжинірингу та комп'ютеризації Університету Ковентрі, департаментів та підприємств Університету Ковентрі, що беруть участь в комерціалізації інновацій, взяли активну участь в засіданнях робочої групи, метою якої є вивчення досвіду Великобританії в області комерціалізації інноваційних досліджень університетських установ і створення дочірніх підприємств для впровадження інновацій (spin off).

В рамках візиту також відбулися зустрічі з деканом факультету інжинірингу та комп'ютеризації Полом Іві і професорсько-викладацьким складом університету, зокрема, з професором права Робертом Джінджеллом, Директором Інституту Підприємництва Гедеоном Маасом, Директором Департаменту Правових Послуг Фей Гранді, Директором Департаменту захисту прав інтелектуальної власності Брайаном Муром, Директором Компанії Serious Game International Тімом Люфтом та іншими.

За результатами візиту планується підготовка рекомендацій щодо вдосконалення діючого законодавства України, що регулює питання комерціалізації інновацій.

spinoff