МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2013 03 26b 1

З 17 по 23 березня 2013 року в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій шляхом удосконалення нормативно-правової бази вищої освіти в Україні», в реалізації якого бере участь Національний університет «Одеська юридична академія», відбувся навчальний візит декана факультету цивільної та господарської юстиції Неугоднікова А. А. і доцента кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Севостьянової Н. І. в Політехнічний університет м. Порт (Португалія).

altПредставники Національного університету «Одеська юридична академія» ознайомилися з особливостями процедури захисту інтелектуальної власності в Португалії та структурними підрозділами університету, які успішно запатентували свої інноваційні розробки. Також в рамках програми був здійснений візит до «Технологічного міста» - бізнес інкубатору для початкової підтримки підприємств, що впроваджують результати наукових досліджень до практики.

2013 03 26b 2В засіданні робочої групи прийняли участь представники інвестиційних компаній Portugal Ventures - Джон Перейра, Invicta Angels – НуноАротейа, COTEC – Педро Виларіньйо, та інші.

Також в рамках візиту відбулися зустрічі з викладацьким складом Економічного факультету університету, і був проведений круглий стіл, присвячений розробці навчальних курсів з підприємництва та права інтелектуальної власності.

За результатами візиту планується підготовка рекомендацій щодо вдосконалення чинного законодавства України, що регулює питання комерціалізації інновацій.

spinoff